Müncheni repülőtér, eszközkezelő pozíció

repülőgépek, leginkább poggyász ki-és bepakolása (15-20kg/poggyász), csomagszállítás a repülőgép és terminál között, repülőgép utaslépcsőjének kezelése, a repülőgép általános ellátása a leszállás és felszállás között.
Partnerünk a Swissport Losch München

Főbb feladatok, munkák:
Változatos tevékenység, mozgalmas repülőtéri környezetben:
repülőgépek, leginkább poggyász ki-és bepakolása (15-20kg/poggyász)
csomagszállítás a repülőgép és terminál között
repülőgép utaslépcsőjének kezelése
a repülőgép általános ellátása a leszállás és felszállás között

Az álláshoz tartozó elvárások:
Német nyelvtudás szükséges (A2)
Fényképes önéletrajz
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Megbízhatóság
Fizikai terhelhetőség
B‐kategóriás jogosítvány
Saját gépkocsi a munkába járáshoz
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német és Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Teljesítményorientált versenyképes munkabér 14,00,- és 19,40,- euró között, munkaszerződésben fixált órabér plusz pótlékok és egyéb juttatások
Német nyelv tanulás támogatása
Étkezési hozzájárulás 3,90,- euró/nap
Betanítás és előrelépés lehetősége mellett, határozatlan időre szóló munkaszerződés
Szállás (garzonlakás) szükség szerint megoldható 100,- euró/hónap ellenében

Aktuális fényképes német nyelvű önéletrajzodat kérjük elküldeni.